Türkiye’nin her yerine 7 günde teslim edilen prefabrik havuz sistemleri ile fark yaratan Aqua panel havuz, 110 faklı ülkede faaliyet göstermektedir. 

Villa, Yazlık, müstakil konutlar, Toplu yapı sosyal alan açık ve kapalı havuzlar, ve diğer özel tüm mekanlarda dilediğiniz ölçülerde prafabrik havuz uygulamaları yapan Aqua prafabrike havuz,  bu uygulamaları  temelde  20- 80cm genişliğinde 120-150 cm yüksekliğinde veya özel ölçülerde havuz panelleri ile gerçekleştirmektedir.Üreticiden direk tüketiciye en uygun haliyle sunulmaktadır.

Prefabrik Havuz;
Modüle yapısıyla kolay montaj ve sus sızdırmamazlık garantisi ile özel çlçülerde ve kaliteli malzeme ve korozyon garantisi ile üretim yapan firmamız bir çok ülkede  prafabrik havuz kurulu yapmış ve tamamıyla bükme teknolojisiyle üretilen tüm mekanlarda mükemmel bir görünüm sağlarken size korozyon garantisini de sunmaktadır. 
71/3 standartlarına göre üretilen ve iki kat PVC üzerine takviyeli üretimle, Sızdırmazlığa karşı % 100 test edilmiş kendi üretimi liner kaplaması ile artık tasarladğını mekanlar için istemiş olduğunuz kaliteli bir havuzu çok kaliteli Aqua Prafabrik havuzla sahip olmanız çok kolay.  

Aqua, 10 yıl garantili  linerler kullanıldığı için  korozyon riski sıfır olarak üretilmektedir. Türkiye'de havuz denildiğinde ilk marka olan firmamız, prefabrik havuz yaptırmak isteyen herkesi en ekonomik şekilde üstün kaliteli prefabrik havuzlarla buluşturuyor ve 7 günde teslimat imkanı sağlıyor. 
 

prefabrik havuz
prefabrik havuz