Türkiye’nin her yerine 7 günde teslim edilen prefabrik havuz sistemleri ile fark yaratan Aqua panel havuz, 110 faklı ülkede faaliyet göstermektedir. 

Villa, yazlık, müstakil konutlar, toplu yapı sosyal alan açık ve kapalı havuzlar ve diğer özel tüm mekanlarda dilediğiniz ölçülerde prafabrik havuz uygulamaları yapan Aqua prefabrike havuz,  bu uygulamaları  temelde  20-80 cm genişliğinde 120-150 cm yüksekliğinde veya özel ölçülerde havuz panelleri ile gerçekleştirmektedir. Üreticiden direkt tüketiciye en uygun haliyle sunulmaktadır.

Modüler yapısıyla kolay montaj ve su sızdırmazlık garantisi ile özel ölçülerde ve kaliteli malzeme ile üretim yapan firmamız bir çok ülkede  prefabrik havuz kurulumu yapmış olup tamamıyla bükme teknolojisiyle üretilen tüm mekanlarda mükemmel bir görünüm sağlarken size korozyon garantisini de sunmaktadır. 

71/3 standartlarına göre üretilen ve iki kat PVC üzerine takviyeli üretim ve sızdırmazlığa karşı %100 test edilmiş kendi üretimi liner kaplaması ile artık tasarlandığı mekanlar için istemiş olduğunuz kaliteli bir havuza, çok kaliteli Aqua Prefabrik havuzla sahip olmanız çok kolay.  

Aqua, 10 yıl garantili  linerler kullanıldığı için  korozyon riski sıfır olarak üretilmektedir. Türkiye'de havuz denildiğinde ilk marka olan firmamız, prefabrik havuz yaptırmak isteyen herkesi en ekonomik şekilde üstün kaliteli prefabrik havuzlarla buluşturuyor ve 7 günde teslimat imkanı sağlıyor. 
 
 
 
prefabrik havuz
prefabrik havuz